Plantpol

Marka Plantpol jest znana i kojarzona przez każdego miłośnika roślin. To lider na polskim rynku w produkcji roślin ozdobnych. Specjalizuje się w produkcji roślin balkonowych i rabatowych, gwiazdy betlejemskiej (poinsecji), iglaków, krzewów ozdobnych oraz bylin, traw i ziół.

Dzięki stworzeniu przez nas strony internetowej i opracowaniu platformy B2B dla Szkółek Ogrodniczych, umożliwia to zaopatrywanie się szkółek w rośliny. Dlatego oferta roślin z Plantpola jest tak szeroko dostępna w większości Centrach Ogrodniczych w naszym kraju i nie tylko.

Dzięki temu roślinki mogą gościć u Was tak licznie w ogrodach domowych, działkach czy balkonach. Są także wizytówką w wielu miast, jako dekoracje rond czy parków.

Na stronie Plantpola miłośnicy roślin mogą obejrzeć całą ofertę sadzonek, podglądnąć roślinne inspiracje oraz zaczerpnąć porad ogrodniczych.

Ponadto Plantpol jest jedyną firmą ogrodniczą, która bogate doświadczenie w uprawie roślin wykorzystała do opracowania grupy nawozów o nazwie PLANTON przeznaczonych do roślin ozdobnych.

Przewiń do góry