Magical Dreams

Dla Batory Art Gallery stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju internetową galerię sztuki, oferującą miłośnikom artystycznego wyrazu dostęp do zakupu wielu znakomitych dzieł. Galeria założona została przez Barbarę i Mirosława Bator.

Galeria prezentuje sztukę współczesną, czołowych polskich i zagranicznych artystów, przede wszystkim w zakresie malarstwa, ceramiki, grafiki, rzeźby i szkła artystycznego oraz wszelkich form twórczości sztuk pięknych.

Galeria jest także organizatorem wystaw, plenerów, warsztatów artystycznych, koncertów, spotkań z ludźmi kultury i sztuki, wieczorów autorskich i wiele innych działań o charakterze kulturalnym.

Od 2011r. Galeria, co dwa lata, organizuje największą w Polsce wystawę magicznego realizmu, czyli MAGICAL DREAMS. Wystawa ta przyciąga zainteresowanie artystów polskich i zagranicznych. Dlatego co 2 lata to właśnie Szczyrk staje się centrum sztuk magicznych, fantastycznych i nadrealistycznych. Dzięki współpracy z innymi miastami oraz galeriami MAGICAL DREAMS można spotkać także w wielu miejscach Polski i zagranicą.

Scroll to Top